Entries List

Nr Photo Name Class Glider Type Country Club
1 János Sindely Open JS-1 Hungary Alföldi Repülőklub

2 Gangl Gábor Klub Discus B Hungary MÁV Repülő és Ejtőernyős Sportegyesület

3 János Szilágyi Open Nimbus-3 DT Hungary MALÉV Repülőklub

4 Lorenzo Monti Klub LAK19 Italy Other/Egyéb

AVA Valbrembo

5 Csaba Oltvai Klub ASW 15 Hungary Délvidéki Aeroclub

6 Attila Szabadfi Open ArcusT Hungary MALÉV Repülőklub

7 Albin Luin 18M Dg808B Slovenia Other/Egyéb

ALC

8 Luca Monti Klub LAK 19 Italy Other/Egyéb

ACAO

9 Richard Bartolf 18M JS3 Hungary Alföldi Repülőklub

10 Richard Basa 18M JS3 Hungary Alföldi Repülőklub

11 Zsolt Nagy Klub Discus BT Hungary Baranya Megyei Repülő és Ejtőernyős Klub

12 Roberto Pinato 18M JS3 Italy Other/Egyéb

AeC Prealpi Venete

13 Lucio Bordin 18M ventus 2cxt Italy Other/Egyéb

AeC Prealpi Venete

14 Taglieber Miklós 18M Ventus-2cxt Hungary Alföldi Repülőklub

15 Kiss Dániel Rehus Csaba Open Arcus T Hungary Aeroclub Farkashegy

16 Zoltan Kore 18M JS 3 Hungary Alföldi Repülőklub

17 Francesco Ziche 18M Ventus 2cxm Italy Other/Egyéb

Aeroclub Prealpi Venete

18 Tibor Dobos Open Nimbus 2 Hungary Albatrosz Repülő Egyesület

19 Carlo Maldivi Open Arcus T Italy Other/Egyéb

A.C.A.O. Aero Club Adele Orsi

20 Péter Bánki 18M Discus 2a Hungary MÁV Repülő és Ejtőernyős Sportegyesület

21 Zoltan Verebelyi 18M JS-3 Hungary Alföldi Repülőklub

22 Magyar Istvan 18M ASG 29E Hungary Opitz Nándor Repülőklub

23 Wéber Zsombor Klub Jantar Std. 2 Hungary Alföldi Repülőklub

24 Janez Stariha Klub DG100 Slovenia Other/Egyéb

ALC

25 Janez Stariha Klub DG100 Slovenia Other/Egyéb

ALC

26 Zoltán Kiss Klub ASW20 L Hungary Baranya Megyei Repülő és Ejtőernyős Klub

27 Takeshi Maruyama 18M JS3 Japan Other/Egyéb

Japan Soaring Club

28 Verdev Joze 18M JS 1C Slovenia Other/Egyéb

Šaleški aeroklub

29 Varga Sandor 18M Ventus 2ct Hungary Alföldi Repülőklub

30 Zoran Frenc Open Arcus M Serbia Other/Egyéb

31 Ziva Frenc Open Arcus M Serbia Other/Egyéb

32 JANEZ STARIHA Klub DG100 Slovenia Other/Egyéb

ALC LESCE

33 Gyorgy Lustyik Klub LS 3 Hungary Baranya Megyei Repülő és Ejtőernyős Klub

34 András Tülkös 18M Ventus cM Hungary Alföldi Repülőklub

35 Peter Gonczi Klub Janus C fix gear Hungary MALÉV Repülőklub

36 Balazs Endrodi Klub ASW-19B Hungary Aeroclub Farkashegy

37 Attila Korom Klub ASW20 Hungary Alföldi Repülőklub